Melnbaltā druka

Vienkāršas ziņas pasniegšanai nereti pietiek ar skaidri nolasāmu vēstījumu melnbaltā drukā. Tā ir izcili piemērota grāmatu, avīžu, konferenču materiālu, aptaujas anketu  u.c. informatīvo materiālu ražošanai nelielās tirāžās.

Bieži ar melnbaltajiem drukas darbiem tiek pārslogots uzņēmuma printeris vai kopētājs. Tāpēc, lai ne pārlieku spožais rezultāts un izbeidzies toneris netraucētu risināt biznesa svarīgākos jautājumus, par praktisko pusi ļaujiet parūpēties mums!

Mūsu monohromās iekārtas augsto drukas kvalitāti nodrošina smalko daļiņu toneris. Iekārta spēj sasniegt izteikti smalku līniju un detaļu pakāpi ar gludu, matētu apdari,  ko var salīdzināt ar ofseta druku. Augsta kvalitāte ir apvienota ar lielu ražošanas ātrumu, kas, atkarībā no papīra synottip loksnes izmēra, var sasniegt līdz pat 144 nodrukātiem attēliem minūtē.

Drukai iespējams izmantot dažāda tipa papīrus, arī uzlīmju papīru. Minimālais standarta apdrukas papīra biezums ir 56g, tomēr atsevišķos gadījumos papīra struktūra ļauj izmantot arī plānāku papīru. Maksimālais apdrukas papīra biezums ir 250g. Minimālais papīra loksnes izmērs, kuru iespējam apdrukāt ir 18.3 x 20.3 cm. Maksimālais papīra loksnes izmērs ir 32 x 49.2 cm. Maksimālais drukas laukums – 31 x 45 cm.